+48 601 432 780 Pon-Pt, 900 - 1600
biuro@dm-dom.pl Napisz w każdej chwili!
ul. Grunwaldzka 11 60-782 Poznań

Jesteśmy polską, rodzinną firmą deweloperską, działającą na poznańskim rynku nieruchomości od  8 lat. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych wolno stojących oraz w zabudowie bliźniaczej.

Nasze inwestycje cechują ciekawe lokalizacje, kameralna zabudowa, funkcjonalne oraz przestrzenne rozkłady wnętrz, dobra polityka cenowa oraz rzetelność i terminowość wykonania inwestycji.

Domy budowane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających podwyższoną energooszczędność oraz doskonałą izolację termo-akustyczną. Tworzymy przestrzeń, w której mieszkanie będzie sprzyjało budowaniu dobrosąsiedzkich relacji oraz wspierającą jakość życia świadomych mieszkańców miast. Tereny oddalone od centrum miasta, w których realizujemy inwestycje doskonale nadają się do zamieszkania przez rodziny z małymi dziećmi, ponieważ gwarantują spokój, również najmłodsi mogą znajdować się poza domem jednocześnie będąc z dala od ruchliwych ulic.

Naszym celem jest pomoc w doborze domu odpowiadającemu Państwa oczekiwaniom. Nie jesteśmy tylko po to, by zbudować dom. Chcemy budować takie domy, w których naszym klientom będzie się dobrze żyło. Dlatego wprowadzamy energooszczędne, zdrowe materiały. Robimy to, by rachunki jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe. Kupujący może także w trakcie realizacji inwestycji zaproponować swoje indywidualne rozwiązania jeżeli etap budowy będzie na to pozwalał, a warunki i koszty z tym związane będą mu odpowiadać. Zawsze też pamiętamy, by dostarczać informację o tym, co nowego i atrakcyjnego z punktu widzenia jakości życia znajduje się w okolicy.

Wiemy, że zakup domu jest poważną decyzją, dlatego firma dm-dom stara się być dla Państwa partnerem podczas podejmowania ważnego wyboru. Nasza wyjątkowa obsługa klienta, wynikająca z rodzinnego charakteru firmy, nastawiona jest na oszczędność czasu podczas procesu zakupowego.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem